top of page

UNDĪNE + KRISTAPS

KĀZAS

DATUMS: 22.09.2018

Šis ir bagātīgs stāsts par Sniegbaltīti un viņas daiļo princi, par daudz tuviem draugiem, stipru ģimeni, laimi un daudz, daudz mīlestības. Šis vienas dienas piedzīvojums sevī ietvēra daudz mazus, bet krāšņus notikumus. Šī diena bija ļoti "devīga", tā deva patīkamu uztraukumu, ģimenes silto pavardu, draugu atbalstu, daudz smaidīgu seju un labus vārdus, vienu spēcīgu vārdu (JĀ!), simtiem vai pat tūkstošiem mīļu skūpstu, kaislīgus smieklus, siltas sajūtas, laimes asaras un tik daudz, tik daudz.

Esam laimīgi un no sirds pateicīgi, ka varējām būt daļa no šī piedzīvojuma, un uzburt Sniegbaltītei, viņas daiļajam princim un visai viņas meža valstībai svētkus, kas sirdī paliks mūžam! Paldies JUMS!

Paldies arī visiem mīļajiem darba rūķiem (atzīmēti galerijas beigās) ar ko bija iespēja sadarboties, šeit noteikti jāpiemin arī 6 atraktīvie vedēji (ja ieskaita mani, tad bijām 7 Sniegbaltītes rūķi!). Jā! jā! 3 vedēju pāri, jo kā gan lai izvēlas divus draugus, ja visi ir vienlīdz mīļi!

Fotogrāfs JĀNIS ROMANOVSKIS //  Ziedi BOHEMIA FLORALS // Līgavas pušķis LAKSTOS// Ielūgums ANNA KANDE // Grims un mati LAURA VALUTA // Līgavas kleita BONNI// Līgavaiņa tērps MANS DRĒBJU SKAPIS// Auto HIPPIE BUS // Kūka CEPU TORTES// Ceremonijas vieta BALTEZERA BAZNĪCA // Svinību vieta SPRINGŠĻU DZIRNAVAS // Dekori BOHEMIA EVENTS // Fotosesijas vieta VIENKOČU PARKS un LĪGATNES DABAS TAKAS

bottom of page