top of page

IEVA + JURĢIS

KĀZAS

DATUMS: 14.09.2019

 

Ir neparasti šo salikt vienā galerijā, jo šeit ir iekļauta tik dažādu piedzīvojumu un emociju virkne. Ieva un Jurģis noteikti ir pāris, kuri devuši daudz vairāk man, nekā esmu spējusi dot viņiem. Ieva ir pasakaina būtne, kurā mutuļo radošums un enerģija, bet Jurģis sevī nes sirsnību un mieru ar kuru apņem visus apkārt esošos. Kopā viņi spēj radīt sev apkārt tik spēcīgu enerģiju, kad šķiet, ka nekam citam nav pārlieku lielas nozīmes. Laiks vairs nav noteicējs, ir tikai viņi abi, mirklis un mīlestība.
Ir pagājis gads un es vēl neesmu atradusi īstos vārdus, lai raksturotu šo skaisto kāzu dienu, tādēļ ļaušu izteikties Ievas un Jurģa vārdiem.
"Pamostamies no rīta kā divi brīvi putni kokā pie jūras, skraidam apkārt un priecājamies kā dabas bērni. Mēs satikāmies kā jaunieši vēl, kad bijām ļoti brīvi un viegli un šķiet jūtas mums nāca ar laiku. Jo tuvāk vakaram, jo vairāk tā diena atplaukst un kļūst pakāpeniski krāšņāka, spilgtāka un skaļāka. Līdzīgi kā mīlestība un mūžs. Mūsu mīlestība ir tāda, ko mēs iemācījāmies saprast tikai vēlāk - tā it kā pieauga līdz ar mums - nobrieda. "

Paldies jums!

 

Fotogrāfe ZANE KRŪMIŅA // Dekorators BOHEMIA EVENTS // Ziedi INBLOOM // Grafiskais dizains ALISE ĶĪNASTA // Grims ANITA FEIJA // Līgavas kleita SHERBON APĢĒRBS // Kūka GOLDINGEN ROOM // Ceremonija Vieta KULDĪGAS NOVADA DOME // Svinību vieta BANGERT'S // Rīta Lokācija MIERA OSTA // Mūzika JĀŅA VANADZIŅA TRIO + ELIZABETE MADE // Pusnakts Rituāls DACE STRAUME (GONGO LATVIJA)

bottom of page