top of page

ANETE + ERVĪNS

KĀZAS

DATUMS: 19.08.2019

 

Uzskaitīt šajā vienā rindkopā visu ko vēlētos pateikt par viņiem ir negodīgi, jo ir tik daudz ko teikt un atrast pareizos vārdus nav viegli.
Vai esat pamanījuši, ka dažās multiplikācijas filmās ir izveidoti mazi un jauki tēli, kuros uzreiz iemīlies un jūti līdzi visu atlikušo filmas daļu? Lūk' tā es jūtos, kad jāraksturo Aneti un Ervīnu, viņu mīlestība, viņu rūpes un sirsnīgie smaidi liek atplaukt, dzīvot un mīlēt! Mēs piedzīvojām sarunas ar asarām, sarunas ar smiekliem, un sarunas, kuras palika ļoti tuvu sirdij! Viņi vairākkārt apgalvoja, ka nespēj iedomāties, ko darītu bez mūsu komandas, bet neapjauš cik daudz viņi devuši mums, cik daudz iemācījuši un cik ļoti viņi vairo mīlestību visapkārt. Pateicamies par sirdsmīļumu ko devāt un vēljoprojām dāvājat! Mīlam!

Fotogrāfs TOMS LOČMELIS // Dekorators BOHEMIA EVENTS // Ziedi SK Flower Mood // Grims LAURA BROKĀNE // Kūka IRLAVAS KONDITOREJA // Baznīca USMAS BAZNĪCA // Svinību vieta LAUKU KŪRORTS // Fotosesijas vietas KALNMUIŽAS PILS  un NURMUIŽAS PILS // Mūzikas KRISTAPS ŠĒNBERGS // Vakara vadītājs JURIS MŪRMANIS

bottom of page