top of page

ILZE + VILNIS

KĀZAS

DATUMS: 10.07.2020

 

“Kas ir mājas? Mana mīļākā definīcija ir "droša pajumte", vieta, kur cilvēks ir pasargāts no uzbrukuma, vieta, kur tiek piedzīvotas ciešas attiecības un apliecinājums. Tā ir vieta, kur mēs dalamies un saprotam viens otru. Šādas  attiecības stiprina. Cilvēkiem tajās nav jābūt perfektiem; tā vietā viņiem jābūt godīgiem, mīlošiem, atbalstošiem, jāatzīst kopīgs cilvēcīgums, kas mūs visus padara viegli ievainojamus. ”

Mums bija tik burvīga iespēja būt blakus Ilzei un Vilnim, un viņu trim skaistajām meitām. Lai vērotu šo lielisko mīlestību, kurai joprojām ir jūtama pirmās mīlestības aura, taču ir vērojama laipnība un šī ciešā saikne, kas veidojas tikai pēc vairāku gadu kopā būšanas, un mēs esam tik pateicīgi, ka to varējām redzēt un piedzīvot! Vēlam nebeidzamus smieklus, mīlestību un labklājību!

 

Fotogrāfs TOMS LOČMELIS // Dekorators PODI UN PODI (AIJA PIROGA) // Līgavas Grims PAULA TIMERMANE // Līgavas Kleita IZGATAVOJA PATI // Līgavaiņa tērps MANS DRĒBJU SKAPIS // Haskiji DOD ĶEPU // Papīrlietas un dizains _INKCAKE (DĀRTA DĪRIŅA) // Torte un kūciņas DIDAS KĀRUMI // Ēdinātājs JAUNA SAULE // Telts TELTIS.LV // Mūzika ceremonijā PAULS UN EMĪLIJA // Skaņa un gaisma SOUNDOZ (IVARS OZOLS) // Grupa SLIKTIE IERADUMI (BAD HABITS) // Vakara vadītājs KRISTAPS RASIMS // Animatore ANNIJA CABULE // Dziedošie Officianti AKTIERI, BOHEMIA EVENTS VADĪBĀ // Šampanieša siena JĀŅOGA // Nomas EVENTRENT / INBLOOM / BESTEVENTS / ARGLAZURU / DEDECO

bottom of page