top of page

ANETE + JACOB

KĀZAS

DATUMS: 30.07.2022

 

Ieejiet pasaulē, kur mīlestība ieņem centrālo fokusu, kur valda emocijas, un smiekli piepilda gaisu. Laipni lūdzam burvīgajā Anetes un Jacob kāzu galerijā — valdzinošs pāris, kura mīlestības ceļojums vainagojās dienā, kas ir tikpat maģiska kā viņu saikne.

Anetes un Jacob kāzas bija svētki, kas pārsniedza laiku un telpu. Šķita, ka katrs pasākuma norises vietas stūris mirdz no prieka, izrotāts ar maģijas pieskārieniem, kas lieliski atspoguļoja pāra unikālo stāstu. No brīža, kad atvērās durvis, lai atklātu šo burvīgo dienu, atmosfēra bija dzīva ar taustāmu mīlestību. Galerijā ir iemūžināts visas dienas garumā austs emociju gobelēns. Spilgtās smieklu nokrāsas, kas tiek kopīgotas atklātos brīžos ar draugiem un ģimeni, maigie skatieni, ar kuriem apmainījās līgava un līgavainis, un sirsnīgi apskāvieni, kas nes mūžīgu solījumu – visi šie elementi ir apvienoti bagātīgā Anetes un Jacob ceļojuma stāstā.

Anna Design Hotel ar elpu aizraujošiem skatiem kalpoja kā ideāls fons šiem mīlestības svētkiem. Katrs kadrs stāsta par pāri, kurš ikvienā detaļā ieviesa savu personību, radot atmosfēru, kas bija ne tikai vizuāli satriecoša, bet arī emocionāli rezonējoša.

Pārlūkojot attēlus, jūs redzēsit emociju spektru, kas iekrāsoja dienu — no sirsnīgajiem solījumiem, kas ceremonijā neatstāja nevienu sausu acu kaktiņu, līdz dzīvīgajai deju grīdai, kur draugi un ģimene vienojās, lai svinētu divas dvēseles. Tas ir ceļojums, kas tver mīlestības būtību tās tīrākajā un priecīgākajā formā. Anetes un Jacob kāzas bija apliecinājums mīlestības spēkam radīt burvību katrā mirklī. Viņu stāsts, kas izstāstīts caur kameras objektīvu, ir atgādinājums, ka tad, kad divas sirdis satiekas, pasaule kļūst par audeklu emocijām dejojot un sapņiem atdzīvojoties.

Pievienojieties mums, lai atkārtoti izdzīvotu šo valdzinošo mīlestības, smieklu un sirsnīgu mirkļu ceļojumu, kas raksturo Anetes un Jacob emocionālo kāzu dienu Anna Design Hotel. Iegremdējoties viņu galerijā, lai jūs iedvesmo burvība, ko atdzīvina mīlestība, un lai viņu stāsts kalpo kā cerības un prieka bāka visiem, kas vēlas mesties paši savos romantiskos piedzīvojumos.

Kāzu rīkotājs BOHEMIA EVENTS // Foto ANDA UPMALE // Dekorācijas IN BLOOM // Grafikas dizains ANETE (Līgava) un STUDIJA KATE // Meikaps TĪNA TĪRONE // Mati IGORS SADOVSKIS // Vakara vadītājs EDIJS ZĀLAKS // Grupa APPLES AND PEARS // Dj MJ WAGNER // Skaņu tehniķis IVARS OZOLS // Kūka TARTE // Bārmenis KALVIS LĪCĪTIS // Kleita JESUS PEIRO // Norises vieta un ēdināšana ANNAS DESIGN HOTEL // Teltis DAYDREAMERS //

bottom of page